Смоукс – молодий хлопець, який зовсім недавно закінчив школу. Йому так і не вдалося продовжити навчання, адже його батьки не мали достатньої кількості грошей, щоб оплатити своєму синові коледж. Це стало причиною того, що хлопчина почав шукати роботу, щоб хоч якось вплинути на складну ситуацію в сім’ї. Йому дуже хотілося допомогти грошима не тільки собі, але і своїм батькам. Герой прекрасно розумів, що йому ні за що не вдасться влаштуватися на престижну роботу, адже у нього немає відповідної освіти. Тому Смоукс пішов працювати в невеликий магазинчик, який спеціалізується продажем мексиканських коржів під назвою тако.

Хлопець завжди любив спілкуватися з різними людьми, тому дана робота приносила йому задоволення. Господар магазинчика по імені Едді був дуже радий, що зміг знайти такого гарного продавця. Його бізнес не був настільки прибутковим до того, як до нього прийшов Смоукс, а тепер магазин користується великою популярністю. Проте зовсім скоро їх радості приходить кінець. Справа в тому, що через дорогу невідомий чоловік відкриває схожий магазинчик. І деякі покупці починають ходити саме туди. Едді вирішує будь-яким способом позбутися від конкурентів, але це виявляється не так просто.

Цей магазин з кожним днем забирає в нього все більше покупців. Чи допоможе йому Смоукс позбутися конкурента і повернути колишню популярність магазину серед місцевих жителів? Фільм Магазин тако (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кагисо Ледига
В ролях: Кагисо Леді га, Перл Тусі, Ендрю Баклэнд, Акін Омотосо, Дорогоцінний Мак горець, Кейт Ликориш, Тесса Джаббер, Лойисо Голи, Зандиле Тисани

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress