Суан був упевнений, що йому судилося стати великим спортсменом. На своїй батьківщині в Новій Каледонії він домігся великого успіху і всі знайомі твердили про те, що йому слід спробувати себе в професійному спорті. Регбі – це досить жорстока гра. Тільки чоловіки зі сталевими нервами і залізним характером можуть досягти великих результатів. Суан просить благословення в батька, щоб відправитися в далекі краї за славою і хорошими грошима. Батько не дуже вірить в успіх такого підприємства, і не дозволяє синові залишати острів. Хлопчина відправляється у Францію без будь-якої надії заслужити прощення батьків.

В аеропорту його повинен зустріти агент, з яким він успішно вів переговори. Але перше знайомство приносить розчарування обом сторонам: представник клубу в шоці від зовнішнього вигляду майбутнього чемпіона. Занадто велика вага і жахлива вимова ставлять хрест на його планах. Суан отримує відмову. Куди тепер податися бідному островитянину? Вдома чекає ганьба і розгніваний батько. У жаху хлопець бігає по незнайомому місту, поки не привертає увагу одного кримінального авторитета.

Його вражають розміри дев’ятнадцятирічного хлопця. Він пропонує йому роботу і обіцяє хорошу зарплату. Але Суан тоді ще не знав на що дає свою згоду… Фільм Найманець (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Саша Фолфф
В ролях: Струми Пилиоко, Илиана Забет, Мікаель Туугахала, Бессарион Удесяни, Лоран Пакихиватау Омар Хасан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress