«Народ Америки онлайн» — музична драма про двох героїв, яким довелося застати саму страшну дату в історії Сполучених Штатів. 21 вересня 2011 року терористичний акт з вибухом веж-близнюків торгового центру без перебільшення потряс весь світ і змусила задуматися про те, що сучасне суспільство не так безпечно, як здається багатьом. І нерідко трапляється так, що серед білого дня невинний людина може втратити життя просто з-за того, що його урядом незадоволені люди з інших країн.

Паніка після страшного вибуху і обвалення веж у Нью-Йорку призводить до того, що двоє незнайомців – герої фільму, просто не можуть повернутися в Нью-Йорк з Лос-Анджелеса. Вони приймають єдино вірне рішення – поїхати туди на машині. Подорож не назвеш занадто довгим, але за час своєї поїздки герої не раз переконуються в тому, що, незважаючи на страшну трагедію, люди залишаються людьми.

Мандрівники постійно відчувають на собі доброту оточуючих і одночасно з цим відкривають для себе силу музики, яка до кінця подорожі непомітно зближує їх. Фільм Народ Америки (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід Хайнц
В ролях: Джо Парді, Амбер Рабарт, Криша Фейрчайлд, Елізабет Деннехі, Девід Файн, Брюс Бітті

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress