«Недосяжна історія онлайн» – вдало знята американська драма від режисера Емілії Феррейра. У фільмі професійно зіграли такі актори, як Ірина Бйорклунд, Гаррі Хемлін, Кевін Кілнер. Серйозний філософський тон розповіді про життя однієї дуже цікавої особистості перемежовується з мелодраматичними вкрапленнями. Є тут і місце глибоких роздумів про людські долі, і натяк на тонкий ненав’язливий гумор. Словом, це хороше кіно для приємного перегляду – у компанії з членами сім’ї, або ж один на один зсобою.

Будь-який варіант принесе море задоволення. Фільм просто заворожує. І, в першу чергу, тим, що дає можливість зупинитися в суворому життєвому потоці і подумати про головне. Приміром, про сенсі існування, чому хтось у цьому світі щасливим, а хтось ні, про майбутнє, яке ми будуємо своїми руками. У центрі сюжету – кілька героїв, які намагаються розібратися з усім цим. Важливо, що картина дає привід змінити себе і світ на краще.

Але не прямим закликом до вдосконалення, а спокійним тоном мудрого порадника. Тобто перегляд піде на користь кожному глядачеві. Фільм Недосяжна історія (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Емілія Феррейра
В ролях: Ірина Бйорклунд, Гаррі Хемлін, Кевін Кілнер, Келлі Амброуз, Едоардо Баллерини, Каприс Бенедетті

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress