Життя сорокарічного римлянина Гвідо зайшла в глухий кут. Він самотній, займає не найбільш значну посаду, не приносить великих доходів, і все глибше грузне в боргах. Втративши роботу, він втрачає і можливості виплачувати навіть відсотки. Гвідо б’є чоловік, посланий кредитором. Розуміючи, що вийти з складного становища, в якому він опинився, герой драматичного фільму «Прости нам борги наші онлайн» вирішує вступити на службу до колекторів і самому вибивати борги з людей.

Його беруть з тією умовою, що він буде працювати безкоштовно до тих пір, поки не відпрацює борг. Наставником Гвідо стає Франко, один із найуспішніших працівників у цій галузі. Це прекрасний сім’янин і добрий товариш, але справжній диявол, при згадці імені якого боржники приходять в жах. Гвідо швидко вникає в суть роботи, але бачити страждання людей, що знаходяться в такому ж положенні, в якому був він сам, героєві дуже важко.

Він бореться зі своєю совістю і поступово розуміє, що Франко теж не так легко доводиться займатися вибиванням боргів. Фільм Прости нам борги наші (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Антоніо Морабито
В ролях: Клаудіо Сантамарія, Марко Джаллини, Єжи Штур, Флоня Ходили, Агнешка Жулевска, Леонардо Нігро, Маддалена Криппа, Джорджо Гоббі, Паоло Де Віта, Паола Лавини

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress