Після смерті чоловіка, Труді Томас сама виховує трьох дітей. Сім’я живе в бідному кварталі Чикаго, в квартирі, куди іноді забрідають щури. Старший син підліток Бігг відважно кидається на хвостату тварюку. Убивши гризуна, герой тримаючи його за хвіст, лякає верещить від страху і відрази сестру. Він вважає себе досить самостійним, неглупим, здатним приймати зважені рішення. Він допомагає мамі, працюючи кур’єром. На велосипеді, темношкірий хлопчина з зеленим волоссям доставляє документи. Бигг встигає і відвідати свою подругу, яка працює в салоні краси, і відвезти замовлений начальником для коханки подарунок.

Потім він зустрічається з Гасом, у якого набуває травичку. Друг Джек пропонує Томасу взяти участь у вигідному, прибутковому справі, що не представляє небезпеки. Заздалегідь сплановане пограбування невеликого кіоску повинно пройти легко, але Бігг поки не погоджується, вважаючи за краще подумати.

Увечері в гості до матері прийшов Марті, її знайомий, порадив хлопцеві влаштуватися водієм до солідного бізнесмена. Фільм Рідний син (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Rashid Johnson
Актори: Нік Дж. Робінсон, Маргарет Куеллі, Кікі Лейн, Стівен Хендерсон, Санаа Летен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress