Курт – молодий хлопець, який з самого дитинства став займатися написанням картин. Йому дана діяльність приносила масу позитивних емоцій, тому у нього часто виходили чудові роботи. Оточуючі люди захоплюються талантом молодої людини, дивлячись на яскраві і різноманітні картини. Однак вони б сильно здивувалися, якби знав про минуле перспективного художника. Головний герой не може похвалитися щасливим і веселим життям з такими ж яскравими фарбами. Вона завжди була наповнена сумом і проблемами, які чекали його на кожному кроці. Все почалося з того моменту, коли у нього просто напросто відняли щасливе дитинство. Так вийшло, що йому довелося рости під час кровопролитної війни.

День у день хлопчик бачив весь світ у чорних фарбах, але найстрашніше, що він неодноразово бачив смерть. Жителі намагалися хоч якось сховатися від війни. Вулицями ходили люди зі зброєю, їздили танки, розривалися снаряди. Все це Курт бачив на власні очі. Через деякий час війна закінчилася, але Курт не захотів залишатися в рідній країні. Фільм Робота без авторства (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Саме тому він прийняв рішення відправитися жити в ФРН. Здавалося б, що тепер можна почати життя з чистого аркуша, але це не так просто. Йому доводиться не показувати всю свою печаль і минуле в написанні картин, але забути війну неможливо.

Режисер: Флоріан Хенкель фон Доннерсмарк
Актори: Том Шилінг, Себастьян Кох, Паула Бір, Саскія Розендаль, Олівер Мазуччо, Cai Cohrs, Іна Вайсе, Євген Сидіхін, Марк Цак, Ульріке С. Чарр

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress