Людина, що володіє некерованим характером, підштовхує на необдумані дії, часто робить неприховані вчинки, що призводять до неприємних наслідків. Він усвідомлює неправильність вчинених дій лише після отримання негативного результату. Запізніла реакція не дозволяє змінити зробленого, доводиться миритися з неминучим. Два брати-антагоністи стають безпосередніми учасниками подібної історії, що завершилася трагічно. Вони жадали швидко розбагатіти, тому зважилися порушити закон. Безстрашні хлопці не дбали про можливі наступні неприємності, оскільки спрага легкої наживи притупляла інші почуття.

Родичі стають наркодилерами, які займаються перевезенням наркотичних препаратів по території Ісландії, сподіваючись забезпечити стабільні надходження в кишеню істотних грошових сум. Автором ризикованою ідеї був старший брат Ерік, який запропонував Атлі спільно зайнятися протизаконною справою, що приносить великі прибутки. Молодший родич уже мав сумний досвід участі в незаконних заходах, за що провів чимало часу в тюремному ув’язненні. Однак заслужене покарання не справило належного ефекту, і хлопець з легкістю знову став на кримінальну доріжку. Фільм Руйнівник (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Озлобившись на весь світ, що виявив до нього несправедливість, колишній в’язень не збирається ставати законослухняним громадянином, що працює за копійки, коли є можливість зрубати великий куш без особливих зусиль.

Режисер: Боркур Ситорсон
В ролях: Гисли Орн Гардарссон, Мар’яна Янкович, Інгвар Еггерт Сигюрдссон, Балтазар Ріки Балтазарссон, Kristín Þóra Haraldsdóttir, Сигюрдюр Сигюрйоунссон, Свеинн Олафур Гуннарссон, Рунар Фрейр Гісласон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress