У центрі драматичної комедії виявляється троє приятелів. Ця група нещасних вже давно стала залежною від героїну. Здавалося б, кожен з них розуміє, що виявився заручником жорстокої хвороби, від якої вилікуватися майже нереально. Вчора, сьогодні, завтра: кожен Божий день вони мріють про дозі, а якщо не мають її в наявності, то відшукують шляхи для її придбання. Постійний постачальник перестає допомагати своїм пацієнтам, бо вони позбавляються щоденної норми наркоти, яку чекають, наче диво.

Розгубленість і відчай роблять з хворих справжні овочі, які починають свій новий день з пошуку дози. Найстрашнішим випробуванням стає те, що шматок кайфу доводиться віддавати комусь із трьох. У ці моменти починає відроджуватися суперництво, а залежне свідомість цілком поневолює і затьмарює думки, пов’язані з отриманням насолоди. Ця трійця з легкістю готова піти на злочин, але чи зуміє хто-то з них зрадити кращого друга за кілька годин задоволення і безпам’ятства?

Попереду цю компанію чекає лише злочин, на який кожен готовий піти лише з власних причин. А може це шанс, завдяки якому вони зуміють змінити свої життя? Фільм Тисяча торчков (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Томмі Свердлова
В ролях: T. J. Bowen, TJ Bowen, Патриція Кастело Бранко, Denise Cisneros, David Darmstaeder, Динарте де Фрейтас, Блейк Херон, Люсінда Дженні, EricJohn Priestley, Едді Римада

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress