Сюжет фільму «Вітер змін» 2018 розгортається навколо молодої пари, як-то раз їм остаточно набридла проста буденна метушлива рутина, вони вирішили втекти від всього цього і вирушили у прекрасний відокремлений альпійський куточок. Вони зажили цілком щасливим розміреним життям, але одного разу в неї нахабно вторгся інженер, який збирається поставити в цьому місці вітряну турбіну… Альпійське безмовність може стати прекрасним фоном для релаксації молодої пари, яка зібралася в гори для того, щоб розібратися у непростих відносинах.

Однак ідилія туристів була недовгою, оскільки спокій порушує енергійний інженер, що раптово приїхав в ці краї, який планує займатися монтажем вітряної турбіни. На чому заснований конфлікт, що виник між громадянами? Полін, молода фермерка, розводить своїх тварин далеко від сучасного світу.

Коли Семюел прибуває, щоб встановити вітряну турбіну на фермі, її цінності та її любов до Алекса піддаються випробуванню. Фільм Вітер змін (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Беттіна Оберли
В ролях: Мелані Тьєррі, П’єр Деладоншам, Нуно Лопеш, Анастасія Шевцова, Audrey Cavelius, Патрік Лэпп, Juliana Samarine, Pedro Lenz, Lionel Fresard

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress