Головною героїнею фільму є Катя. Дівчина з вигляду нічим не виділяється з ряду ровесниць. Вона молода, красива і має купу планів на майбутнє життя. Одного разу відбувається несподіване. Катя дізнається про те, що вона віл-інфікована. Дівчина впадає в апатію, їй нічого не хочеться, окрім як швидше покінчити з собою. Але підняти на себе руку вона не може. Життя дівчини перевертається з ніг на голову. Знаючи свій діагноз, вона відчуває великі проблеми соціальної адаптації.

Ті, хто в курсі, дивляться на неї скоса або зовсім обходять стороною. Дівчина не уявляє, як вона заведе дружбу з кимось із молоді… Поступово Катя переконує себе в тому, що ніколи не зможе вийти заміж, народити малюка, влаштуватися на гарну роботу. Але несподівано все змінюється. Героїня зустрічає Руслана. Молода людина закохується в Катю, і вона відповідає йому взаємністю.

Їхні стосунки розвиваються дуже швидко, парі добре разом… Тільки одна обставина крає серце дівчини: вона досі не зізналася Руслана, що хвора. Фільм Все складно (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джейсон Джеймс
В ролях: Томас Миддлдитч, Джесс Вейкслер, Джоанна Ньюмарк, Діана Банг, Ніколь ЛаПлаца, Рендал Едвардс, Мерилін Норри, Грем Даффі, Б. Дж. Харрісон, Джена Скойе

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress