Халла-зріла жінка, успішно працює в хорі диригентом. Вільний час вона присвячує боротьбі зі свавіллям, що коїться на ісландському нагір’ї. Справа в тому, що екологічна обстановка близька до катастрофічної через викиди з боку алюмінієвого заводу. Його керівництво не раз намагалися закликати до відповіді, але безрезультатно. Тоді відновити справедливість вирішила Халла. Насамперед вона припинила подачу електрики на виробництво, спровокувавши замикання на лінії передач. Однак відомості про інцидент миттєво розлетілися по місцевості, був висланий вертоліт для патрулювання території.

Халле вдалося сховатися у фермера, а коли все вляглося, то скористалася його машиною і дісталася до будинку. На роботі у жінки відбулася неприємна розмова з керівником, той зажадав припинити лізти в справи бізнесменів, боячись можливих наслідків. Халла обіцяє, але по приходу додому отримує лист з позитивною відповіддю на удочеріння української дівчинки.

З цього моменту життя жінки кардинально змінюється, їй доведеться зробити все, щоб донька жила в здоровій атмосфері. Фільм Жінка на війні (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бенедикт Ерлінгссон
Актори: Халльдоура Гейрхардсдоуттір, Йохан Сігуроарсон, Хуан Каміло Роман Естрада, Йорундур Рагнарссон, Сольвейг Арнарсдоттір, Гуннар Берсі Бьyoрнссон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress