Сюжет фантастичної кінострічки, яка носить назву «Доктор Хто: Шада» розгортається на території планети Шада, де розташована в’язниця. У цьому місці зібрані і замкнені за ґратами найнебезпечніші галактичні злочинці, з-за яких людство знаходиться в серйозній небезпеці. Скагра мріє про створення пристрою, що володіє вселенським розумом. У ньому будуть перебувати вміння і навички зловмисників. Якщо герою вдасться створити його, то у нього з’явиться можливість взяти під контроль галактику, і робити з нею все що заманеться.

Ось тільки незабаром у нього виникають проблеми і перешкоди. Чоловік і гадки не має про місцезнаходження планети, а ті, хто знав про це, безслідно зникли. Але в один прекрасний день у головного персонажа вийшло відшукати професора, якому відома дорога до планети. Ось тільки він хоче приховати цю інформацію від лиходія. Фільм Доктор Хто: Шада (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він не може змиритися з цим, і починає ганятися за вченим, а той в свою чергу звертається за допомогою до Лікаря. Чи змінять вони план Скагры? Які наукові діячі зроблять спроби зупинити його? Чи прийде кінець його діянням, і вийде у захисників людства відновити справедливість?

Режисер: Чарльз Нортон
В ролях: Том Бейкер, Тім Бентинк, Вікторія Бергойн, Ширлі Діксон, Грем Коул, Джеймс Кумбз

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress