Невдача не перший рік супроводжувало Зої Крэндл. Героїня намагалася змінити власну долю, проте все закінчувалося неприємними інцидентами. Попереду тільки несприятливі обставини, тому розраховувати на позитивні зміни не доводиться. Підприємницька діяльність стала збитковою. Фінансові труднощі скоро приведуть до втрати житла. Особисте життя героїні не радує приємними звістками. Дамочка заводить короткострокові романи або ж побачення на одну ніч.

Дівчина перестала боротися, бачачи в собі велику невдаху. У складний період відбувається значуща зустріч з симпатягою Підлогою. Чоловік часто потрапляє в неприємності, тому з везінням у нього також не склалося. Між новими знайомими виникла зв’язок. Жінці не хочеться випускати чергового кавалера, але у Статі вже є дружина.

До вирішення проблеми підключається подруга. Разом приятельки розробили план, за допомогою якого справи в бізнесі та особистому сфері мають налагодитись… Фільм Гонитва за любов’ю (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тереза Беннетт
В ролях: Саміра Уайлі, Джош Рэднор, Карлі Чаикин, А Кеш, Ноель Крісті Уеллс, Фортун Феймстер, Адам Шапіро, Шарлотта Делані Ріггс, Трістан Ріггс, Гарі Тіг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress