Стефан і Елізабет складають щасливий подружній союз, заснований на повному взаєморозумінні, щирої закоханості і спільності інтересів. Вони звикли будь-яке проведення часу перетворювати в корисне і одночасно цікаве заняття. Навіть звичайний обід супроводжується запрошенням родичів, щоб за загальним столом, спілкуючись в неформальній обстановці налагоджувати близькі взаємини. Подібні сімейні застілля з часом стали традиційними, які є невід’ємною частиною звичної повсякденності. На жаль, не всі заходи дозволяють реалізувати задумане, оскільки присутні теж проявляють ініціативу, яка не завжди несе сприятливий посил.

Іноді непередбачені витівки призводять до неприємних наслідків, безповоротно руйнують приємну атмосферу родинних посиденьок. Одного разу брат Елізабет деяку різноманітність вирішив внести в чергову зустріч, придумавши оригінальний жарт, здатну підбадьорити оточуючих, спровокувати на прояв яскравих емоцій. Він повідомляє родичам, що в їх родині незабаром очікується поповнення, і він вже підібрав ім’я для майбутнього малюка, вирішивши назвати його Адольфом. Шокуюча новина справила на присутніх невимовне враження.

Всі навперебій почали переконувати чоловіка, що подібний вчинок призведе до негативних наслідків, необхідно зважити можливі проблеми, які виникнуть пізніше. Фільм Ім’я (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Зенке Вортманн
В ролях: Ірис Бербен, Флоріан Давид Фіц, Крістоф Марія Гербст, Серкан Кая, Кароліна Петерс, Яніна Узе, Юстус фон Донаньї, Крістіан Скібіньскій

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress