Маркос і Ана щасливо прожили разом 25 років, але коли їх єдиний син вирушає на навчання в іншу країну, вони відчувають, що їх відносин пропало щось важливе. Чи дійсно вони все ще люблять один одного або між ними всього лише прихильність? Щоб розібратися в своїх почуттях, вони вирішують пожити окремо. Розлучаються, що називається, за обопільною згодою. Спочатку неодружене життя виглядає більш цікавою і захоплюючою, але з часом у них починають виникати нові питання. А що таке взагалі є любов, що лежить в основі відданості двох людей?

Кожен з них повинен прийняти важливе рішення, яке назавжди змінить їх життя. Слово за слово вони зізналися у взаємної відчуженості і прийшли до висновку, що у їх благополучного 25-річного шлюбу немає майбутнього. Маркос і Ана вирішують дати один одному свободу. На схилі років вони починають нову холостяцьке життя і повертаються до розваг юності: від галасливих гулянок до стрімких романів.

Дозволивши собі робити все, що завгодно, Маркос і Ана розуміють, що ж їм потрібно насправді. Фільм Любити не можна розлучитися (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Хуан Вера
Актори: Рікардо Дарін, Мерседес Моран, Клаудія Фонтан, Луїс Рубіо, Андреа П’єтра, Жан П’єр Ноер, Норман Бріскі, Хуан Минухин, Габріель Коррадо, Андреа Політті

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress