Єдинороги є символом дитячих мрій, оскільки за легендою їх ріг наділений магічною силою. Ось і для головної героїні, дівчата Кит, настала пора виконання давніх мрій. Справа в тому, що жінка одного разу отримала загадкове запрошення, таємниця якого відкриє їй двері в світ чарівництва. Ось до такої теми звернулася актриса Брі Ларсон, яка нещодавно отримала Оскар. Нагорода дісталася панночці за кінокартину «кімната», а пізніше її затвердили на роль Капітана Марвел. Після зйомок у фільмах актриса вирішила стати режисером, і зняти комедію. Незалежність проекту підтримує компанія «Геркулес», а сама Ларсон займає відразу три ключові пости: режисер, продюсер і головна героїня.

Раніше дівчина вже пробувала свої сили, коли ставила цілком успішну короткометражку. Нині в центрі сюжету знаходиться жінка на ім’я кіт, одного разу повернулася в будинок батьків, де на неї нахлинули різні спогади. Опинившись в Отчому Домі, панянка отримує лист, в якому її запрошують в загадковий магазин. У цьому закладі їй пропонується пройти перевірку на принципи «дорослості». Чи правильно дама розуміє, що значить бути дорослою?

Відповіді на це питання шукала сценарист Саманта Макінтайр, коли писала текст до фільму. Леді теж дебютує в кінематографі, оскільки це її перший сценарій. Фільм Магазин єдинорогів (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Брі Ларсон
В ролях: Брі Ларсон, Семюел Л. Джексон, Джоан Кьюсак, Бредлі Вітфорд, Каран Соні, Марта МакАйзек, Райан Хансен, Хаміш Лінклейтер, Емілі Робінсон, Сьюзен Парк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress