Вінсент — молодий чоловік, який ніяк не може налагодити своє особисте життя. Зовсім недавно він в черговий раз розлучився зі своєю коханою дівчиною, яка в одну мить виявилася справжнім кошмаром. Після цієї невдалої спроби створити справжню сім’ю, чоловік вирішив більше ніколи не заводити серйозні стосунки, щоб знову не потрапити в невдалу ситуацію. З цього моменту головний герой став задовольнятися швидкоплинними стосунками на одну ніч, і його цілком це влаштовувало.

Після того, як Вінсент з’їхав від своєї колишньої дівчини, він запропонував старій подрузі по імені Нефели зняти одну квартиру на двох. Вони вже давно знайомі, тому, ніколи навіть не замислювалися про те, щоб стати парою. Дівчина погодилася на пропозицію свого друга, але з однією умовою. Їм не можна водити в квартиру сторонніх чоловіків і жінок. Через деякий час Вінсент зрозумів, що знову може відкрити своє серце для нових романтичних відносин. Недовго думаючи, він закохується в чарівну дівчину на ім’я Джулія. Герой вирішує порушити правило проживання в квартирі. Нефели розуміє, що упустила свій шанс зізнатися в любові Вінсенту.

Справа в тому, що вона вже давним-давно закохана в нього, але кожен раз щось заважало їй зізнатися. Тепер хлопець захоплений своєю новою подругою, і Нефели не знає, з чого почати. Фільм Моя колишня подружка (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Віктор Сейнт Макарі
В ролях: Джонатан Коен, Камілла Раза, Беатріс де Стаель, Себастьян Шассейн, Марі-Крістін Оррі, Ніколас Ваншицкій, Уилльям Лебхіл, Hugues Jourdain

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress