Хлопець на ім’я Гилби чоловік, який не отримав від життя нічого, тільки крахи і упадки. Він знайомиться з дівчиною на ім’я Шерон, вона психотерапевтка і між ними немає секретів. Гилби завжди зізнається їй про своє некчомном життя, і як важко йому в цьому світі. Працює в магазині з продажу мобільних телефонів, це далеко не мрія його роботи, коли клієнти приходять незадоволені, або ж просять у нього поради, нна що потім не приймають, взагалі дурдом, адже клієнт завжди правий.

Той факт що у нього немає друзі ще виводить його з себе, адже він сам-то сумовитий і не вміє спілкуватися з людьми, нудний і втомлений від життя.В один найгірший момент, в магазин приходить дівчина, клієнт не задоволений товаром, і наскільки б чемно Гилби не спілкувався з нею, в результаті все закінчується сваркою, що і звільняють нашого героя. Повертаючись до Шерон, вона прям відкривши двецу повідомляє йому, що вони більше не пара, а на самому справи зустрічалася з іншим, що більше всього турбує. В кінці кінців він повертається в рідний будинок, до мами. Але і вона не рада що так швидко повернувся, і відразу ж запитує сина коли виїде.

Тепер у нашого Гилби два вибору, це: знайти роботу своєї мрії, хоча навряд чи вийде, або ж відвідати вечірку і зустрітися з новими людьми, а також почати своє життя з чистого аркуша. Фільм Правда про брехню 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Філ Эллокко
В ролях: Одетт Еннейбл, Коллін Кемп, Мері Елізабет Елліс, Френ Кранц, Кріс Диамантополос, Адам Девід Томпсон, Лаура Кайтлингер, Оакс Фіглі, Майлз Фішер, Артур Дж. Наскарелла

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress