«Сучасне життя — це сміття онлайн» – справді англійська комедія, знята під режисерським початком Даніела Джерома Гілла. Основні ролі відмінно зіграли Ян Харт, Стівен Макінтош, Том Райлі. Це легкий для сприйняття фільм, який сподобається більшості глядачів. Особливо тим, хто любить при перегляді відпочивати і отримувати можливість емоційного релаксу. Ця стрічка точно забезпечує моральне розслаблення і безтурботний відпочинок.

А ще вона дає грунт для інтелектуальних ігор – вживаючись у долі героїв, глядачі мимоволі роздумувати над головними темами життя. В цілому, задумка режисера пов’язана з тим, щоб показати мелодраматичну колізію – відносинами між протилежними статями. Це, з одного боку, стандартний хід. Але те, як автор фільму його «упаковує», точно дозволяє зробити сюжет незвичайним. Тут показується не просто любов, а відносини на тлі всіх мінливостей долі.

Причому з комедійними нотками. Ця стрічка універсальна – її можна рекомендувати дивитися будь-якому глядачеві з різними уподобаннями. Кожен знайде щось своє. Фільм Сучасне життя — це сміття (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Даніель Джером Хілл
В ролях: Том Райлі, Джош Уайтхаус, Ян Харт, Джессі Кейв, Стівен Макінтош, Фрейя Мавор

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress