Кримінальний трилер розповідає історію про те, як на частку абсолютно не добросовісного детектива випав дійсно непростий шанс дізнатися, чого він вартий. Вся кар’єра цього хлопця будується на тому, що час від часу він сам брав хабарі і зрозуміло, за необхідності давав їх своїм колегам. Але тепер все повинно стати на свої місця. Опинившись в цьому центрі війни між двома кланами надзвичайно небезпечними злочинними угрупованнями, перед нашим хлопцем стоїть вибір – здатися відразу, або спробувати довести всім, що він дійсно щось стоїть.

Події розгортаються посеред Нового Орлеана. Ніхто й припустити не міг, що такі події відбудуться з нашим героєм. У його руках знаходиться порятунок всього штату, і щоб зупинити розгорнулося божевілля, детективу необхідно якомога швидше відшукати вбивцю. Фільм Чорний меридіан (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Часу залишається все менше, питань, навпаки, виникає лише більше, але віра в себе рухає героєм і тому великі шанси на те, що у нього неодмінно все повинно вийти. Як буде розвиватися сюжет картини? Як складеться подальше життя детектива?

Режисер: Ранкін Хікман
В ролях: Біллі Слотер, Дейв Девіс, Джеймс Моусес Блек, Пол Рей, Джоді Маллинз, Олександр Барбара

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress