Розібратися зі справою, пов’язаною з серійними вбивствами належить жінці-поліцейській. За її плечима великий досвід в даній області, але ще солідніше розміри проблем з особистого життя. Виявляється, що вона на постійній основі страждає від панічних атак. Ці напади не дають можливість вести нормальний спосіб життя. Розібратися з собою виявляється набагато складніше, ніж розслідувати криваві злочини, що зустрічаються в її робочій практиці. Плюс до всього вона виховує самостійно дочку підліткового віку. Впоратися з цим завданням не менш складно, коли за плечима важить великий борг по іпотеці.

Коли вникаєш в історію її життя, складається враження, що їй не під силу розкрити настільки заплутана справа, пов’язана з серійним вбивцею. На тлі сучасної Угорщини в дивовижній столиці Будапешт стався цей випадок. Він пов’язаний із загадковими вбивствами, а також особистою драмою працівниці правоохоронних органів. Напередодні місто було охоплене рухом протесту. Фільм Десятий номер (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Країна знаходиться напередодні виборів, а тому місцеве населення намагається внести зміни в своє майбутнє, використовуючи всілякі способи. Місто все ще намагається зрозуміти, якою є його темна історична спадщина.

Режисер: Карою Уй Месарош
В ролях: András Mészáros, Ренато Олас, Зольтау Шмід, Zsófi Bujáki, Золтан Шнайдер, Сабольч Біді Фазекаш, Юлі Башти, Моніка Бальшаи

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress