Часто любов виявляється не так проста, як здається людям. Вона може відкривати потаємні куточки людської душі, повністю міняти сутність закоханого. У центрі подій опиняється юний герой, який володіє невеликим кафе. Вдалося відкрити хороший бізнес на власні заощадження. Справи йдуть в гору, і чоловік отримує хороший прибуток. Він самотній, але вважає, що прекрасно розбирається в любові. У закладі часто збираються закохані парочки. Хтось із них мириться, а хтось розлучається назавжди. Герой став свідком безлічі доленосних подій, які зробили його справжнім професіоналом в даній області.

Він може багато чого сказати про людину, просто глянувши на нього. У розумінні бізнесмена, кожна людина любить або хоче, щоб його любили. Але все змінюється в той день, коли в кафе заходить дуже гарна, але дивна дівчина. Вона холодна й неприступна, виявляється набагато складніше, ніж представлялося герою. Всі спроби розговорити її і розтопити її серце не призводять до бажаного. Фільм Любов у чашці кави (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

У відчаї, герой намагається застосувати всі свої навички, але все закінчується провалом. Розгадати загадку таємничої особи стає для нього справою честі. Очевидно, що в її житті відбулося щось жахливе.

Режисер: В. Д. Хоган
В ролях: Келсі Эсбель, Джонатан Кельтц, Олександра Мец, Зейн Еморі, Гетлін Грін, Яфет Гордон, Джордж Ньюберн, Джеймс Макендр’ю, Рон Дж., Лоуренс Адимора

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress