Кирило зовні створює враження зовсім звичайного хлопця. Багато людей навіть не здогадуються, з якою неординарною він нещодавно зіткнувся. Справа в тому, що головний герой, сам того не бажаючи, опинився у часовій петлі. Потрапивши в дивну ситуацію він з’ясував, що людський світ – не єдина обитель у Всесвіті. Поступово центральний персонаж починає розуміти, що родичі й близькі приятелі його забувають, а він взагалі перестає орієнтуватися в звичній обстановці. Коротше кажучи, доля повністю викреслює юнака з минулого життя.

У певний момент стає ясно, що Земля – це територія для різноманітних експериментів, які проводять представники вищого стану. Виходить, нещасні жителі планети абсолютно не усвідомлюють, що є рядовим піддослідними істотами, а не розвиненою і важливою нацією. Шокований Кирило приймає рішення в терміновому порядку розібратися з загадковою інформацією, щоб допомогти мешканцям земним.

Але реалізувати грандіозний план, що стосується захисту людства, досить важко, адже у великого захисника громадян поки навіть немає ідей, здатних поліпшити незавидне становище. Серіал Чорновик всі серії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сергій Мокрицький
В ролях: Микита Волков, Євген Ткачук, Ольга Боровська, Ірина Горбачова, Юлія Пересільд, Євген Циганов, Андрій Мерзлікін, Микита Тарасов, Ірина Хакамада, Ксенія Каратигіна

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress