«Дев’ять життів» — новий мелодраматичний серіал російського виробництва, в центрі подій якого виявилася молода дівчина Маша Трофімова. У неї було все, про що інші тільки мріяли. І вона планувала так само щасливо прожити все життя. У неї були плани вступити до інституту, отримати гарну освіту. Вона зустрічалася з приємним молодим чоловіком, за якого мріяла в майбутньому вийти заміж. Сергій дуже її любив, і вони виглядали дуже щасливою парою. Але чи завжди наші мрії збуваються? Чим вище піднімаєшся, тим болючіше падати. І саме це і сталося в житті головної героїні. Обставини в її житті склалися таким чином, що молода дівчина опинилася перед непростим вибором.

Її батькові загрожувала в’язниця, і щоб врятувати його, дівчина була готова піти на все. Їй довелося вийти заміж не по любові. Її нареченим виявився кульгавий чоловік з суворим, часом навіть жорстким характером. У думках Маша називала його чудовиськом. Мати Маші організувала весілля, і її анітрохи не бентежило і не лякало, що її дочка виходить заміж за людину, яка її набагато старша. Головним у цій ситуації було те, що батько Маші отримав свободу.

Сергій це зрада приймає дуже важко. Маша не знайшла слів, щоб розповісти йому справжню причину, чому їй довелося вийти заміж за Гната. Два люблячих серця були розбиті. Серіал Дев’ять життів всі серії (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Давид Ткебучава
Актори: Зоя Бербер, Олександр Самойленко, Інга Оболдіна, Сергій Чирков, Юлія Галкіна, Євгенія Добровольська, Валентин Смирнитський, Юрій Назаров, Валерій Афанасьєв

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress