Драматичний сюжет захоплюючого фільму «Надламані душі» 2018 переносить глядачів у сім’ю головної героїні Лідії Костянтинівни. Жінка займається бальними танцями, викладає балет в міському театрі, і всю любов віддає дочки. У Лідії немає чоловіка, вона сама виховала Риту, і пережила важкі часи. Зараз героїня відома особистість, до неї на заняття ходить багато учнів, але дочка Рити не пішла маминою дорогою. Вона не займається балетом, трохи товста і незграбна.

Але різні погляди на життя не віддали мати від доньки, Лідія все одно намагається весь час бути поряд з єдиною дочкою. Дії фільму перевертається вверх дном, коли Рита закохується в місцевого красеня, маминого учня, і улюбленця дівчат. Максим проявляє якісь знаки уваги дочки Лідії, але героїня прекрасно розуміє, що вся інтрига заради отримання головній ролі. Жінка намагається поговорити з дочкою, відкрити їй очі на світ, але розмова не вдається.

Рита думає, що мати не бажає їй щастя, і в сльозах йде з дому. Чи зуміє Лідія підібрати правильні слова примирення, і донести до наївної дочки жорстокі реалії любові? Серіал Надламані душі всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сергій Борчуков
В ролях: Катерина Семенова, Володимир Гориславець, Тетяна Полосіна, Андрій Єгоров

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress