Протиборство лазутчиків і розвідок на роздоріжжях кривавого протистояння фашистів і комуністів, німецьких мілітаристів і радянського народу. Для винищення співробітників секретних служб Третього Рейху в сталінському разведкомандовании в самому початку нищівної війни створюється спеціальний підрозділ з промовистою назвою «Смерть шпигунам» – СМЕРШ. За день нацистського вторгнення офіцер-червоноармієць Георгій Волков в пасажирському поїзді супроводжує цінний вантаж з Німеччини. Крім значної пригорщі рідкісних смарагдів, герой доставляє в країну засекречені документи.

Але в плутанині почалася бійні склад зупинений і захоплений німецькими військовими. Офіцеру належить героїчний порятунок агентурних донесень, за якими цілеспрямовано полює фашистський контррозвідник Конрад фон Бютцев. Серіал Смерш 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Витончена боротьба російського розвідника і агента Абверу розтягується на роки, перетворюючись в запеклу дуель заклятих ворогів, часом забувають про небезпеку і готових на все.

Режисер: Олег Фомін
Актори: Олексій Макаров, Владислав Котлярський, Олег Фомін, Світлана Степанковська, Олексій Сергєєв, Максим Литовченко, Михайло Дорожкін, Леонід Громов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress