Американський анімаційний фільм «Злови хвилю онлайн» розповідає про пригоди веселого чубатого пінгвіна. Коді Меверік не схожий на інших своїх родичів, зайнятих виключно пошуками власного прожитку. Коді займається серфінгом і вже досяг чималих успіхів у цьому виді спорту. Одночасно з виступами на змаганнях він встигає організувати школу для молодих серферів. Але в душі Коді мріє підкорити більш значущі вершини в улюбленому виді спорту, і незабаром йому надається така можливість.

Пінгвін знайомиться з п’ятьма знаменитими серфінгістами. Вони прославилися своїми дивовижними трюками і здатність підкорювати хвилі будь-якої складності. Круті серфери розповідають Коді про локації, де присутні самі великі хвилі. Саме туди направляється вся команда. «Тусовая п’ятірка» готова взяти Коді з собою і навіть прихопити з собою його друзів: Лані Алиикаи і Курчати Джо.

Але щоб відправитися до заповітного місця зі спортсменами на рівних, Коді повинен витримати випробування, запропоновані уславленими серфінгістами. Фільм Злови хвилю (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ріаннон Банненберг
В ролях: Деббі Райан, Женевьева Хегни, Ендрю Грір, Аарон Джеффрі, Наомі Секейра, Валері Бейдер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress