Протягом багатьох століть людей цікавило одне питання, що не дає спокою-чи можна навчитися надприродним здібностям і екстрасенсориці? І якщо так, то чи можна розвинути цей дар у простої людини або він повинен бути обдарований з народження? Щоб точно відповісти на ці питання канал ТНТ проводить унікальний експеримент і відкриває першу в світі Школу екстрасенсів! Багато людей відчувають в собі якусь таємничу силу, але мало хто знає що з нею робити і як застосувати на практиці. Цей талант дається нам згори, але для того щоб розкрити його повністю, потрібно довго і наполегливо працювати над його розвитком і посиленням.

Школа екстрасенсів готова прийняти всіх, хто відчуває в собі ці здібності і готовий далі вчитися розвивати їх, щоб в майбутньому стати великим провидцем. Навчити ремеслу екстрасенсорики зголосилися два проставлених магістра: переможець сімнадцятої Битви маг Савами Даші і його колега аланський провидець Костянтин Гецати. Але вони готові взятися за новобранців лише за однієї умови — у кожного повинна бути хоч якась схильність. Вони твердо впевнені, що навчити простої людини настільки неоднозначному ремеслу практично неможливо. Кожен наставник набере собі команду учнів, яка проїде складний шлях навчання і перевірок.

Найслабші і нездатні будуть відсіюватися щотижня, а ті хто програє пройти до кінця і спіткає всі рівні екстрасенсорики, зможе стати в один ряд з великими. Телешоу Школа екстрасенсів 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: ТНТ
В ролях: Свамі Даші, Костянтин Гецати

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress