Велика сім’я, яка живе в Луїзіані, веде звичайний спосіб існування, тихий і звичайний, ніяк не рахуючи, то що їх підстерігає раптова трагедія, що змінить життя назовсім. Якось раз батько з матір’ю цього сімейства потрапляють в таємничу, аварію. Результат цієї катастрофи увінчався смертю всіх, хто опинився в цей момент в машині. Зважаючи на смерть старших, діти їх виявилися абсолютно одні. Старшій доньці Емілі потрібно накопичити в власні плечі обов’язок за молодших братів і сестру, що не досягнули свого повноліття.

Емілі приймає рішення перебратися з великого міста в більш спокійний і маленький, що безумовно має полегшити життя. Разом з молодшими братами і сестрами Емілі сподівається забути минуле і почати нарешті нове життя. Разом, вони беруться за роботу з облаштування нового будинку, ось тільки він і принесе їм несподіваний сюрприз. Крім них, в цьому місці живе щось інше, недоступне увазі звичайну людину. Фільм Брехня в сім’ї (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Судячи з усього, цей будинок був житлом для створення паранормального характеру і істота це, явно не навмисно ділитися своєю територією. Ось тільки надто пізно це помітили герої, що і поставить їх в дуже серйозну небезпеку.

Режисер: Джек Снайдер
В ролях: Кріста Б. Аллен, Мері Еліс Райсенер, Пейтон Уіч, Мейджор Додж, Майкл Патрік Лейн, Джон Шнайдер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress