Клоун з інтригуючою кличкою «Вісімка» давно вже пристрастився до забороненого речовини, але з часом йому набридли постійні болісні пошуки безтурботним ейфорійні життя. Страдалец-шут вирішив звести рахунки з життям. Але перш ніж накласти на себе руки, йому прийшла на розум страшна ідея. Перед актом самогубства клоун вирішує поквитатися зі своїми кривдниками-дітьми, які виснажували його частими дзвінками, вважаючи це забавною грою. Змучений наркотичною залежністю герой починає вистежувати злісних жартівників, щоб зіграти з ними в свою власну гру.

Він мав намір знайти норовливих хлопців, а потім змусити їх грати з ним довгий час забави, придуманими їм самим. Помутнілого і запалене від наркотиків свідомість клоуна повністю спотворило сприйняття дійсності. Постійно переслідували його галюцинації і бачення роблять гру жорстокою, кривавою вакханалією. Божевільні ігри стали для дітей справжньою боротьбою за своє життя, а для розлючену паяца – приємним проведенням часу. Фільм Клоун Вісімка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Подсевший на важкі наркотики клоун-одинак хоче звести рахунки з життям, але навіть тут він зазнає невдачі. Всі свої життєві нещастя він бачить в своєму оточенні і ті, хто мав з ним контакт, до свого горя, виявиться наміченою жертвою божевільного психа.

Режисер: Олександр Шелл
Актори: Anatoliy Bystrikov, Маршалл Евер, Jon Firman, Anita Foster, Джейкоб Леду

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress