Юна дівчина була творчою особистістю, тому проводила літній відпочинок в спеціальному таборі, де зібралися однолітки, які мають схожі інтереси. Однак Маріон стає неймовірно нудно в цьому тихому місці, де немає веселих розваг, не відбувається нічого цікавого. Одного разу вона збігає і поселяється в недорогому мотелі, в якому існує похмура, лякає атмосфера, несприятливим чином впливає на вразливих людей. Тут її чекає зустріч з чарівним хлопцем, який проявив інтерес до привабливої незнайомці. Випадкове знайомство стає фатальним для молодих людей. Між новими знайомими спочатку виникла дружня прихильність, що змінилася дещо іншими почуттями після подій, що відбулися згодом.

Маріон почали переслідувати незвичайні, повторювані регулярно сновидіння. В нічних кошмарах їй була красива блондинка, нещодавно з’являється в цьому мотелі. З’явилися відомості про раптове зникнення красуні, зниклої безслідно при дивних обставинах.

Поліцейським не вдалося з’ясувати справжню картину події нещастя, тому розслідування призупинили. Дівчині доведеться самостійно розібратися в інциденті, що стався. Фільм Молоді і невинні (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Jesse Robinson
В ролях: Casey Kniseley, Gideon Shils, Conor Scanlan, Julia Klavans, Billie Krishawn, Emma James, Candace Purcell, Kat Amato, Nick Amato, Kate Babiuch

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress