Хлопець на ім’я Максим має одну незбагненну особливість, що дозволяє йому відчувати ту біль, яку відчувають оточуючі. Все це ще в ранньому віці зробило Максима абсолютно нетовариським і самотнім. І навіть з дівчиною своєї мрії, сусідкою Оленою, ось вже довгий час Макс ніяк не зважиться познайомитися. Якось раз Олена потрапляє в руки до маніяка, а Максима, який бажав протистояти зловмиснику, просто скувала нестерпний біль, яку він відчував нарівні з коханою. На щастя, поліцію Макс все ж викликав і Олена залишилася жива, хоча і сильно поранена і перелякана.

У той час, як Олена перебуває в лікарні, Максим прагнути розшукати маніяка, керуючись своїм даром емпатії. До нього приєднується і Савельєв, колишній слідчий. Не так давно Савельєв запевняв усіх в тому, що маніяк в їхніх краях дійсно присутній, але керівники, посміявшись над ним, звільнили слідчого з органів. Жертва маніяка була врятована правоохоронними органами до зґвалтування. Але шоковий стан і тілесні ушкодження змусили поїхати в лікарню. Поки героїня приходить до тями, сміливий Максим вирішує покінчити з прокляттям, він хоче перебороти його. Хлопець ставити за мету знайти злочинця і помститися йому за напад на таємно закохану дівчину. Фільм Сенсор (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

До герою приєднується колишній детектив, він підозрює що нападник — автор серійних зґвалтувань. Чим закінчитися історія з розслідуванням, і чи зможе Макс перебороти здатність відчувати біль інших?

Режисер: Андрій Загидуллин
Актори: Євген Міхєєв, Марина Курочка, Олег Васильков, Олександр Мохов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress