Досить чарівна дівчина на ім’я Дженефер не перестає потрапляти в різні неприємності, немов хтось понад прагне випробувати її на міцність. Чому вона раз у раз прокидається в холодному поту ночами. Особливо було важко пережити і морально відновитися після другого зіткнення з жорстокими вбивцями і гвалтівниками, які безжально поглумилися над бідолаха, а потім залишили її мертве тіло у глухому лісі. Однак тоді, припустивши, що їх жертві кінець, покидьки прорахувалися, і дівчині вдалося не тільки вижити, але і, набравшись сил, обрушити люту відплату на своїх кривдників. Після жахливих подій головна героїня вирішує припинити літературну діяльність і повністю змінює свій колишній спосіб життя.

Борючись з нестерпним душевним болем і моторошними спогадами, відважна дівчина не опускає руки і влаштовується оператором на станцію мобільного зв’язку. А також приймає рішення щотижня відвідувати сеанси, присвячені колишнім жертвам насильства, яким тепер потрібна реабілітація під наглядом фахівців, здатних допомогти морально покалічених людей прийти в себе і почати нове життя. І ось на одній з цих зустрічей Дженефер, вже практично оговтавшись від пережитого жаху, знайомиться з абсолютно заляканою і втраченою міс Марлою.

Бідолаха, не зриваючи подробиць, розповідає героїні про жахливі катування, яким її піддавав тепер вже колишній чоловік. Фільм Я плюю на ваші могили: Дежа вю (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Мейр Зарці
Актори: Камілла Кітон, Джемі Бернадетт, Марія Олсен, Джим Таваре, Джон Писи, Джеремі Фердман, Холгі Форрестер, Рой Аллен III, Олександра Кенворті, Террі Зарку

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress