Сюжет захоплюючого і справді зловісного фільму жахів познайомить глядачів з молодою парою закоханих, які шалено любили один одного. Складалося враження, що вони готові постійно бути поруч, щоб насолоджуватися кожною хвилиною, проведеної разом. Як-то раз, хлопець вирішив здивувати свою кохану дівчину, і для цього він придбав квитки для подорожі на територію Малазії. Зібравши необхідні речі, з відмінним настроєм, головні герої вирушили в дорогу, зовсім не підозрюючи, що з ними може щось трапиться. Через з’явилися по дорозі обставин, вони змушені були зупинитися не в тому готелі, в якій планували.

Таким чином, молоді опинилися в жахливому місці, яке давним-давно було прокляте. Місцеві жителі чудово розуміли це, але головні герої ні про що не здогадувалися. Незабаром стає зрозуміло, що в готелі відбувалися досить дивні речі, які пояснити було практично неможливо. Винуватцями того, що відбувається могли бути не тільки звичайні люди, але і щось, так зване, паранормальне.

Воно вже давно мріє роздобути людські душі і для досягнення поставленої мети готова на все, навіть на самі страшні жертви. Фільм Клята дорога 2 (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Район Чи
В ролях: Тедді Чин, Чи Чуань, Ні Му-Сі, Сушар Манайинг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress