Нетфликс продовжує розширювати свою кінематографічну всесвіт апокаліпсису і після сліпого трилера «Пташиний короб» представляє глухий ужастик «Мовчання» зі Стенлі Туччі і Кирнан Шипку в головних ролях. Просимо звернути увагу, що це зовсім не копія класної картини «Тихе місце», тому що оригінальний роман британського хоррор і фентезі-письменника Тіма Леббона «The Silence» вийшов у 2015-му – саме на ньому заснована представлена кінострічка, а зовсім не на позаторішньому трилер-хіті «A quiet place» Джон Красінскі. Сотні тисяч років жахливі доісторичні хижаки мешкали в підземних печерах, недоступні і непомічені людською цивілізацією.

У непроглядній темряві літаючі тварюки відточували свої смертовбивчі інстинкти, використовуючи лише слух для пошуку жертви і блискавичної разючої атаки. Одним фатальним днем на Землі сталася масштабна сейсмічна катастрофа або ж цікаві вчені-спелеологи розкопали вхід в печеру – неважливо, що послужило причиною подальшого епічного лиха. Головне, що мільйони лютих тварюк вирвалися на поверхню і в лічені дні перетворили планету в пустелю апокаліпсису. Фільм Мовчання (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Міста горять, цивілізація руйнується, народ в паніці біжить куди очі дивляться – подалі від хижих доісторичних вбивць в надії знайти притулок і перечекати смертоубийственный апокаліптичний жах.

Режисер: Джон Р. Леонетти / John R. Leonetti
Актори: Кирнан Шипка, Стенлі Туччі, Міранда Отто, Джон Корбетт, Сара Ебботт, Кейт Корбетт, Кайл Харрісон Брейткопф, Демпсі Брайк, Біллі Маклеллан, Ханна Гордон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress