В американському хоррор «Первісна лють: Легенда О-Ма» 2018 головними героями виступають двоє закоханих, Ешлі і Марк. Вони нарешті змогли вирватися в спільну відпустку, і вирушили на природу. Шлях їх лежав в індіанські території, розташовані поблизу Тихого океану. Але подорож несподівано перетворюється в боротьбу за виживання, коли пара прибуває до табору місцевих жителів. Індіанці поводяться дуже дивно, і намагаються попередити чужинців про загрожує їм небезпеки. Легенда свідчить, що в лісі живе жахливий монстр О-ма, який обожнює харчуватися заблукали подорожніми.

Американці визнали ці історії справжнім маренням, і спочатку не хотіли вірити в існування міфічного чудовиська. Якщо бути точними, то індіанці вважали великого злом величезного Снігову Людину, який вбивав і з’їдав всіх людей. Незважаючи на застереження, авантюристи все ж пішли в гущавину, де і зустрілися з цілком реальною твариною. І монстр виявився неймовірно голодним, оскільки навіть гонитва за здобиччю зменшила його апетит. Жертвам вдалося втекти, щоб шукати допомоги у індіанського племені. Нерозумно було сподіватися на поліцейських, так само як і намагатися бігти. Істота взяло слід головних героїв, і отримало можливість відшукати поселення. Фільм Первісна лють: Легенда О-Ма (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Індіанці ретельно приховували свій притулок, але чужинці зламали всі схеми захисту, і привели монстра прямо в їхній будинок. Що робити? Довелося всім персонажам цієї історії озброюватися, виставляти оборону, і вступати в бій з сильним ворогом.

Режисер: Патрік Маджі
В ролях: Кейсі Гагліарді, Ендрю Джозеф Монтгомері, Елой касадос, Скотт Філдс, Джастін Рейн, Маршал Хілтон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress