Багатий чиновник виявляється жертвою злої долі. Новонароджена дочка стає тягарем для сім’ї політика. Обмежена рухова активність дитини доповнюється постійним мовчанням і потужної потойбічної енергією. Підростаючи, дівчинка багаторазово піддається обрядів екзорцистів. Священики безсилі зруйнувати «Притулок диявола» в дитячій душі. Страждальниця позбавлена можливості пізнавати світ, але змучені батьки бояться відмовлятися від порочного дитя. Боячись удару по політичним амбіціям, сенатор приховує спадкоємицю в похмурій обителі. Платою за таємницю відмовляється відмова від слуг і охоронців.

Три сестри виявляються заручницями злочинних інтриг. Дівчатам доводиться наважитися на грабунок, щоб розплатитися з мафією. Тяжке становище і загроза вбивства родички змушує зневірених мешканок нетрів відвідати багатий квартал. Величезна резиденція чиновника приваблює початківців злодійок. Здивовані відсутністю охорони, нальотчиці діють переконливо і змушують багатіїв розпрощатися з домашніми грошовими припасами. Жадібність змушує гостей перевірити підвал.

Виявлена беззахисна полонянка звільняється з подачі жалісливих грабіжників. Незабаром рятівниці дізнаються, наскільки шаленого демона відпустили на свободу. Фільм Притулок диявола (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Гільєрмо Амоедо
В ролях: Марія Эволи, Ванесса Рестрепо, Карла Аделл, Наташа Кабрия, Шира Барзілай, Фернандо Бесерриль

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress