«Вампірська глина онлайн» — фільм жахів японського виробництва, який дуже сподобається любителям гострих відчуттів. Події картини розгортаються в сільській місцевості, де ніколи не відбувається нічого незвичайного. Життя тут тече тихо і розмірено. Особливих пам’яток в провінції немає, але є художня школа, де займаються талановиті діти, здатні створювати красу своїми руками. До останнього моменту вони вивчали основи живопису і скульптури, навіть не думаючи про те, що життя незабаром піднесе їм сюрприз, і аж ніяк не такий приємний, як очікувалося.

Одного разу поруч з художньою школою молода вчителька знаходить пакет, в який складена глина високої якості. Пропадати такому добру було б нерозумно. Вчителька приносить глину в школу, де її можна пустити на створення скульптур. Учениці з радістю беруться за справу, тільки от глина виявляється незвичайною, оскільки створені дівчатками скульптури починають пожирати своїх же творців.

Демони, які вселилися у статуї, є лише туманні ночі, і ніякі молитви та ритуали не можуть врятувати жертв від неминучої смерті. Фільм Вампірська глина (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Соіті Умэдзава
В ролях: Анна Фудзита, Асука Куросава, Юю Макихара, Кока Такеда, Ре Синоду, Момока Сугімото

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress