У картині Гора 2, повідає про життя Огуза і Бекіра, життя яких була не зовсім простий, так як виникають на їх шляху велику кількість випробувань. Для того, щоб даний проект виявився на екранах, його вирішили про спонсорувати Турецькі збройні сили. Після події з хлопцями події, вони вирішили вступити в спецназ Туреччини. Це підрозділ відомо доблесними солдатами, які володіють дивовижними навичками. Їх не просто так готують, так як кожен кращий солдат і прагне тільки перемагати. З того дня як вони почали свою службу минуло шість років і вони отримали своє перше завдання.

Бойовики взяли в полон журналіста, а тепер планують його стратити, а свою жорстокість показати на весь світ. Хлопці повинні його врятувати і запобігти насильству, який схвилює увесь світ. Ця операція є дуже не простою, так як територія, на яку їм потрібно буде проникнути повністю під контролем бойовиків в Іраку. Часом відбувається так, що просто немає вибору, адже не можна допустити того, що бойовики планують. Варто їм лише заволодіти розумом людей, то жах оселиться в їхніх душах. Кожен чоловік готовий і схильний вірити в жах, який його оточує, що досить не просто прийняти і зрозуміти. Фільм Гора 2 (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

До того ж головним героям доведеться захищати ще й туркменської село, яку кинули. Впораються чи хлопці з такою складно завданням і чи зможуть вони вижити після таких випробувань? Чи врятують вони журналіста з полону?

Режисер: Алпер Каглар
В ролях: Озджан Агач, Бедии Акин, Мурат Аркін, Атіф Емір Бендерлыоглу, Эйлюль Арулар, Уфук Байрактар

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress