«Артист» — новий комедійний серіал українського виробництва, в центрі подій якого виявився актор Максим Нестеренко. Він постійно грає в різних серіалах роль співробітника правоохоронних органів. Цей образ причепився до нього, і він ніяк не може зійти з цієї позиції і отримати якусь іншу роль. Йому постійно дістаються тільки другорядні ролі. Тим не менш, Максим дуже любить працювати, хворіє кіно, тому погоджується на будь-які проекти. Він потребує грошей, тому готовий зніматися навіть в маловідомих проектах або на других ролях, аби заробити гроші. Він знає, що вище цієї планки йому ніколи не вдасться стрибнути, тому просто змирився. Особисте життя головного героя теж залишає бажати кращого.

Колись він був одружений, і відносини з Мариною були дуже теплими. Однак шлюб закінчився розлученням. Незабаром чоловік знайшов собі нову дівчину. Нею виявилася молода актриса Сніжана, яка тільки пробує себе в акторській майстерності, але вже подає великі надії. Все було б добре, якби Сніжана не змінила Максиму з його кращим другом. Чоловік відчуває себе розбитим і приниженим. Ситуацію погіршило і те, що він вирішив пограти в карти з серйозною, впливовою людиною. Серіал Артист всі серії (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

У підсумку, удача була не на його боці, і він програв велику суму грошей. Мало того, що він програв практично все, що у нього було, так він ще й залишився винен цій людині.

Режисер: Анатолій Матешко
Актори: Михайло Гаврилов, Євгенія Лоза, Ірина Новак, Іван Залуський, Орест Пастух, Арсен Босенко, В’ячеслав Василюк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress