Героїня картини мріє досягти успіху на сцені. Попереду її чекає безліч випробувань і заздрість колег. Творці фільму зібрали унікальний зоряний склад і запросили успішного режисера, що дозволить вразити уяву глядача завдяки цікавому сюжету. З раннього віку героїня була в захваті від того, що відбувається на сцені. Саме з цієї причини вона прийняла рішення пов’язати своє життя з мистецтвом. Будучи досить талановитою і творчою особистістю, вона прикладала всі зусилля, щоб стати популярною.

Після того, як вона з успіхом змогла поступити на курси акторів, у героїні з’явилася можливість пройти проби в якості актриси. Але з першого ж дня її чекає велика кількість перешкод, які необхідно вирішити найближчим часом. Одночасно з цим важко зрозуміти те, що дані проблеми мають зв’язок не з творчістю, а навіть навпаки. У світі мистецтв у всі часи править заздрість і негативне ставлення, витримати які дано не кожному. Серіал Артистка всі серії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Головній героїні необхідно сильно постаратися, щоб подолати пастки і підступні моменти, при цьому залишаючись на висоті. Але дізнатися, чим це закінчиться поки не представляється можливим.

Режисер: Семен Горов
В ролях: Дар’я Легейда, Олексій Яровенко, Олена Стефанская, Вероніка Братусина, Станіслав Боклан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress