​​​​Після того як Лос-Анджелес перетворився на епіцентр зомбі-апокаліпсису, життя маленької сім’ї Медісон Кларк змінилася назавжди. В пошуках безпечного притулку вижили змінили чимало місць, але кожен раз їх надії виявлялися марними. Медісон загинула, захищаючи покинутий стадіон, який вона перетворила в будинок, придатний для життя. Але прийшли люди, які бажали скористатися чужими ресурсами і від стадіону залишилося попелище. Діти Медісон: Нік і Аліша, поставили своєю метою знищити загарбників. Вони розквиталися з ними. Але шалене бажання помститися призвело до нової трагедії. Нік помер.

Він не зміг перейнятися філософією нового знайомого Моргана, який стверджував, що насильство породжує насильство. Алісія, Віктор, Лусіана, Джун, Чарлі, Джон і Алтея перебирають спогади, як дорогоцінні камені, намагаючись знайти причину жити далі. Морган більше не хоче бігти від минулого. Він має намір повернутися назад в Олександрію. Серіал Бійтеся ходячих мерців 5 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але обставини проти цього. Замість далекої подорожі Морган, і його група хочуть підтримати тих, хто вижив, які потребують допомоги. Вони знаходять занедбану фабрику з виробництва джинсів, сподіваючись перетворити її в безпечну зону.

Режисер: Адам Девідсон, Карі Скогланд, Стефан Шварц
Актори: Колман Домінго, Алісія Дебні-Кері, Френк Діллейн, Артуро дель Пуерто, Лоренцо Джеймс Хенрі, Елізабет Родрігес, Мерседес Масон, Рубен Бладес, Кліфф Кертіс, Кім Діккенс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress