П’ятий сезон популярного зарубіжного серіалу під назвою «Босх» розповість глядачам про те, що ж нового відбувається в нелегкій долі одного з кращих детективів у всьому Лос-Анджелесі. За своє довге життя головному герою довелося зіткнутися з безліччю проблем як в особистому житті, так і на роботі. Чоловік справно служив, дотримувався закону і намагався чинити, як йому твердить совість. Але і це не вберегло Босха від невдач. Його відсторонили від роботи. Гаррі потрапляв в суд за звинуваченням у перевищенні повноважень, коли під час погоні за злочинцем вбив його.

Чоловік має непрості стосунки з колишньою дружиною і дочкою, з якими бачиться раз у кілька місяців. На очах у Босха гинули колеги і кращі друзі. Але все це не тільки не зламало Гаррі, але і зробило його лише сильніше. Серіал Босх 5 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тепер він готовий з головою зануритися в розслідування, забувши про свої переживання і проблеми. Босх готовий знову і знову жертвувати собою заради порятунку інших людей.

Режисер: Джим МакКей
Актори: Тітус Веллівер, Джемі Гектор, Емі Акіно, Емі Прайс-Френсіс, Енні Вершінг, Скотт Вілсон, Ленс Реддік, Алан Розенберг, Валері Крус, Абрахам Бенрубі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress