Тоня втратила маму, коли була ще зовсім маленька. Однак вона не сумувала і вірила, що коли вона покине стіни притулку, то зможе придбати власне сім’єю, яка буде її любити, і з якої вона буде відчувати себе справді щасливою. Зараз їй 35 і вона живе зі своїм чоловіком і його сім’єю, тільки ось її там ніхто не любить, її чоловік вже давно охолов до неї і не відчуває ніяких особливих почуттів. Здається, що всі тільки і мріють про те, щоб дівчина зникла з їхнього життя. Одного разу Тоня знайомитися з Дмитром Сергійовичем і починає працювати в його будинку, що потихеньку починає міняти все її життя. Дівчині дуже подобається з ним спілкуватися, вона бачить в ньому батька, якого у неї ніколи не було.

Сам же чоловік не може порозумітися зі своїм сином і тому почувається дуже самотнім. Йому подобається спілкуватися з Тонею і він з радістю приділяє увагу і турботу дівчинці, якої цього так не вистачає. Проте несподівано для всіх чоловік помирає і Тоня залишається без роботи і без турботи. Серіал Будинок, який (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вона дуже сильно переживала з цього приводу, але все змінилося, коли до неї навідався нотаріус і оголосив їй про останню волю покійного. Що ж чекає тепер дівчину і як складеться життя після всього, що вона дізнається з цього заповіту?

Режисер: Олексій Гусєв (II)
Актори: Ольга Гришина, Віталій Кудрявцев, Анатолій Котенєв, Євген Єфремов, Костянтин Жовтневий, Анна Абрамёнок, Дарина Рибак, Інга Нагорна, Ніна Ніжерадзе

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress