«Чотирилисник бажань» — новий мелодраматичний серіал українського виробництва, в центрі подій якого виявилася закохана пара Юля і Андрій. Вони разом вже кілька років. Юля замислюється про дітей, проте Андрій може думати тільки про свою кар’єру. Він хоче стати шеф-кухарем якогось престижного ресторану. Йому абсолютно немає діла зараз до дітей. Через ці розбіжності закохані часто сварилися, намагаючись прийти до загального компромісу. Але нічого хорошого з цих сварок так і не вийшло. Юля заговорила про розставання, бо далі так жити більше не могла. Однак несподівано Андрію зателефонували з лікарні. Його сестра потрапила в серйозне ДТП. Вона знаходиться в лікарні в стані коми.

У сестри є троє дітей, які залишилися одні. Поки вона пробуде в лікарні, хтось повинен подбати про її дітей. А так як крім дядька у дітей більше нікого немає, подзвонили саме йому. Андрій повинен терміново забрати їх, інакше діти ризикують потрапити в дитячий будинок. У такій непростій ситуації Юля вирішила поки відкласти розставання в сторону. До того ж чоловік явно потребував допомоги з дітьми. Один він просто не впорається з трьома дітьми. Однак саме в цей період головна героїня несподівано зустрічає свого колишнього коханого.

Зараз Чайкін працює в престижній великій компанії. Він запропонував дівчині хорошу посаду у фірмі. Однак насправді він має на меті повернути відносини з нею. Серіал Чотирилисник бажань всі серії (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Павло Тупик
Актори: Ксенія Радченко, Антон Єрьомін, Олександр Соколовський, Таня Скляр, Іван Тамашев, Єфросинія Мельник

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress