Професійна служителька правосуддя рідко програє судові процеси. Вона володіє діловою хваткою і феноменальною витримкою. На рахунку амбітної особи вражаючий список небезпечних злочинців, які ризикнули кинути виклик в суді досвідченому юристу. Дослужившись до посади окружного прокурора, Майя набуває популярності непримиренної ревнительки букви законності і невідворотності відплати за злочинні діяння. Гроза корумпованих чиновників і пропащих негідників сповнена рішучості продовжувати боротьбу за торжество справедливості. Але одного разу пані Тревіс провалює справу про винність акторської знаменитості, обвинуваченої в подвійному вбивстві.

Зібраних доказів виявляється недостатньо, щоб заховати за грати запеклого лиходія. Ситуація складається не кращим чином для процвітаючої жінки. Кар’єра загрожує скотитися під укіс. При здоровому роздумі героїня вирішує покінчити з професією і зайнятися іншим родом діяльності. Відійшовши від галасливих кримінальних скандалів, вона веде мирне життя звичайного клерка. Серіал Дилема 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але несподівано поваленою з п’єдесталу вершительці правопорядку випадає унікальний шанс повернути колишню могутність і успіх. Задумавши повернути колишню славу і чесне ім’я, колишній обвинувач приймається за звичне ремесло.

Режисер: Лариса Кондрацкі, Едвард Орнелас, Стів Робін
Актори: Робін Танні, Адевале Акинойе-Агбаже, Меррін Дангі, Тейлор Калупа, Музам Маккар, Скотт Коен, Kj Smith, Адам Рейнер, Алекс Саксон, Марк Блукас

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress