Чоловік Борис успішний підприємець у стані забезпечити Машу не тільки всім необхідним, але розкішшю і достатком, які бувають тільки в казках. Але так підло влаштований світ, що коли все дуже добре, то обов’язково знайдеться проблема, при чому майже нерозв’язна. У даній ситуації це бездітність сім’ї Возницких. Марія пройшла всі немислимі медичні процедури, випробувала новітні методи лікування, але все виявилося марним. Заповітного дитини все немає. Ця обставина вплинула на відносини Маші з чоловіком. Чи То справа між нею і Борисом виникають конфліктні ситуації, Борис просить її бути терплячою, не зациклюватися на проблемі.

Але нічого не виходить. Раптове рішення Маші взяти участь у телешоу Дружина з обміну онлайн Борис сприйняв негативно. Тобто, як сприйняти той факт, що твоя дружина на певний строк переїде жити в чужу сім’ю і стане там чиєюсь дружиною, хоч і жартома, тим часом, абсолютно чужа жінка оселиться в його будинку і буде вести себе як господиня? Абсурд. Маша на заперечення Бориса ніяк не відреагувала і вчинила по-своєму. Таким чином, Маша потрапила в сім’ю Олександра Шевельова, майстри автомеханіка, який живе не багато, але зате у сім’ї росте чудова дівчинка Аня. Опинившись в двокімнатній квартирці, у Маші перша думка була повернутися назад в свій маєток, але Борис відмовився її прийняти.

Маші залишилося змиритися з долею. Вона подружилася з Анею. Але чого Маша зовсім не уявляла, як дружина Олександра Люба побачивши розкішне життя Возницких тут же вирішила взяти в оборот Бориса. Серіал Дружина за обміном всі серії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Антон Щербаков
В ролях: Євгенія Осипова, Артем Позняк, Ольга Гришина

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress