Кілька висококваліфікованих юристів-професіоналів складають команду, Що працює під керівництвом американських збройних сил. Найдосвідченіші юристи володіють неперевершеним рівнем професіоналізму, що робить їх незамінними фахівцями в сфері юриспруденції. Вони виступають на судових розглядах, незмінно успішного завершення справи домагаючись на користь своїх клієнтів, виявляючи велику майстерність і бездоганне знання всіх нюансів законодавства. Вони беззаперечно виконують правила, що зобов’язують неухильно дотримуватися кримінального кодексу, не порушуючи моральних установок, що існують у сучасному суспільстві.

Прокурорам і захисникам доводиться брати участь у вирішенні проблем морських піхотинців, які зіткнулися в силу певних обставин з серйозними труднощами на законодавчому рівні. Учасниками захоплюючих подій є кілька людей, що володіють певною владою в силу займаних посад. Вони беззавітно віддані улюбленій професії та рідній державі, намагаються відстоювати інтереси громадян, які потрапили в скрутне становище. Заради встановлення істини вони готові особистим пожертвувати комфортом і вільним часом, віддаючи багато сил роботі. Кожен юрист, від приналежності незалежно до сторони обвинувальної або захищає, викладається без залишку, намагаючись захистити інтереси клієнта.

Часом виникають двозначні ситуації, коли досвідченому адвокату вдається довести невинність справжнього злочинця. Серіал Кодекс 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Марк Уебб, Джон Берінг, Рон Фортунато
Актори: Анна Вуд, Ато Ессонда, Філліпа Су, Люк Мітчелл, Дана Ділейні, Raffi Barsoumian, Джастін Котсонас, Дерек Клена, Брайан О’нілл, Коттер Сміт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress