«Не жіноча праця» — новий драматичний детективний серіал українського виробництва, в центрі подій якого знаходиться слідчий московської прокуратури Світлана Игорева. Вона займається розслідуваннями особливо важливих справ. Вона дуже любила свою роботу, віддавалася їй повністю. Вона краща у своїй справі, незважаючи на те, що ця професія вважається чоловічою. Головна героїня самостійно вибрала цю професію і дуже пишалася своїм вибором. Її ніколи не лякали моторошні і криваві картини на місцях злочинів. Вона не боялася спілкуватися з небезпечними людьми. Вона відноситься до всіх небезпек і складнощів, як до витрат професії. Її цілком влаштовує те, яким життям вона живе.

Єдина проблема – у неї абсолютно не вистачає часу і сил на особисте життя. Вона була одружена, але шлюб виявився невдалим, і вони з чоловіком розлучилися. Тепер вона намагається піклуватися про свого сина, бути для нього хорошою мамою. Син перебував у підлітковому віці, і знайти спільну мову з ним було дуже важко. Та й часу на це практично не було. Чоловік вважає за краще відкуповуватися аліментами, ніж вирішувати проблеми з неслухняною дитиною. Серіал Не жіноча праця 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Йому не особливо цікаві проблеми з дитиною. Головна героїня розривається між роботою і сім’єю. Їй доводиться піклуватися не тільки про сина, а й матері. Вона дізналася, що її мати важко хвора.

Режисер: Валерій Ібрагімов
Актери: Олена Коломіна, Михайло Шамігулов, Андрій Ісаєнко, Павло Южаков-Харланчук, Антон Батирєв, Ігор Головін, Ніна Касторф, Микита Пархоменко, Тимур Боканча

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress